Knicks успяха да зашеметят Game 2 miracle stun 76ers

НБА

Това е Чудото на Бродуей.

В един неистов и вълнуващ период от 14 секунди, Никс превърнаха пет точки дефицит в една точка предимство и яхнаха инерцията до безумната победа със 104-101 в MSG.

Големият удар дойде от Donte DiVincenzo, чийто трей изведе Никс напред. Но последователността изисква пълно отчитане:

След като игра слабо цяла вечер, Джейлън Брънсън най-накрая се свърза с тройка – първата му от четвъртата четвърт – за да намали преднината на 2 с 27 секунди до края.

Изискваше щастливо отскачане от ръба.

Извън аутса, Никс отстраниха Дайърс Макси, който падна на корта.

Джош Харт, героят на Игра 2, взе кражба.

Това доведе до бърз пропуск на DiVincenzo, след това офанзивен реско от Hardenstein, след това голямо трей на DiVincenzo.

Donte DiVincenzo #0 реагира, след като удари играта, печелейки удар от три точки над 76ers Nicholas Bottom в края на четвъртата четвърт. Чарлз Венцелбърг / New York Post

Maxey пропусна потенциален победител за Sixers.

Отново Никс се разминаха със слаба игра на Брънсън.

Той последва мача си от Игра 1 с дрънкане от Игра 2, достигайки 8 за 29 като цяло – оставяйки го под 30 процента за серията.

Но съотборниците му не успяха, особено бившите му съотборници от Виланова Харт (21 точки) и ДиВинченцо (19).

Джош Харт №3 от Ню Йорк Никс защитава топката срещу Никълъс Бадум №40 от Филаделфия 76-ърс и Тобиас Харис №12 от Филаделфия 76-ерс по време на втората половина на плейофите от първия кръг на Източната конференция в Медисън Скуеър Гардън. Добри снимки
Donte DiVincenzo #0 реагира с Jalen Brunson #11, Miles McBride #2 и Josh Hart #3 от New York Knicks след второто полувреме срещу Philadelphia 76ers в първия кръг на плейофите на Източната конференция в Madison Square Garden. Добри снимки

Междувременно Sixers получиха много от своите звезди.

Не и в последните секунди.

Ембийд и Макси бяха посочени като съмнителни в доклада за контузии преди мача.

И двете изглеждаха добре.

Болезненият Макси вкара 20 точки, погребвайки 7 от 11 удара в първата половина.

Той пое поста в края на четвъртата четвърт, като изпревари Брънсън и завърши с 35 точки и 10 асистенции.

READ  Джим Бохайм напусна треньора на Сиракуз след 47 сезона
Джоел Ембийд търси обаждането по време на мач 2 срещу Никс Чарлз Венцелбърг / New York Post
Tyrus Maxey (0) прави жест, след като направи кош за 3 точки през втората половина на игра 2. AP

Ембийд, който се завръща след операция на коляното, вкара 16 точки с 10 борда през първите две четвърти.

Той завърши вечерта с 34 и 11.

През първото полувреме Никс бяха спасени от героизма на Харт.

Обикновено работещ много, нападателят имаше 19 от 49-те точки на отбора на полувремето.

Никс изоставаха на полувремето, но продължиха да се отдръпват.

Те най-накрая поведоха в края на третата четвърт, създавайки вълнуващ финал.

Jalen Brunson празнува по време на мач 2 срещу 76ers в понеделник. Чарлз Венцелбърг / New York Post

„Ние доминирахме в чашата в първия мач, така че те ще влязат с различен подход и може би ще наблегнат на предимствата в преходните точки и бордовете“, каза Боян Богданович. „Така че това ще бъде мач, голяма битка. Вероятно ще бъде лош мач, но това е, което е.

„Гадно“ би било преувеличено, но имаше няколко моменти с фойерверки. При оставащи 5:23 минути до края на втората четвърт Ембийд получи техническа проверка за бутане на ДиВинченцо, докато владееше топката.

Това предизвика скандирания на „Fk Embiid“ от публиката на MSG, която центърът на Sixers поздрави с кимване.

Tyrese Maxey #0 губи топката, докато гардът на New York Knicks Джош Харт #3 и гардът на New York Knicks Jalen Brunson #11 защитават топката в последните секунди на мача. Чарлз Венцелбърг / New York Post

Това раздвижи публиката, но Никс не можаха да се възползват веднага и времето скоро изтече поради трей на Тобиас Харис.

Ди Винченцо оживя с 19 точки и най-големия си удар за MSG от години.

Той се надяваше на пробив.

„Мисленето ми е, че увереността ми е на най-високо ниво“, каза Ди Винченцо преди мача, „Готов съм да отида тази вечер, ще стрелям с тези, с които се чувствам комфортно и уверен, и ще живея с тях. резултати.“

READ  Скут Хендерсън от Трейл Блейзърс, Амен Томпсън от Рокетс отпаднаха с контузии в мача от Лятната лига

„Поредицата всъщност не започва след първия мач, защото всеки иска да вземе този първи мач под колана си. Правят се корекции. Те знаят, че искат да играят малко по-физически. Победихме ги [in Game 1], така че очаквайте да ударят тялото и стъклото. Ние ги победихме във всичко, победихме ги в дивизиите и очакваме да се справят трудно. Нагласата е да сте подготвени и да играете по същия начин, но да го повишите.