Bengals срещу Ravens Резултат: Актуализации на живо, Статистика на играта, Акценти, Анализ за 2023 NFL Playoffs Wild Card Game

В един уикенд, в който нямаше преднина, Балтимор Рейвънс се събраха от пасив от 9-0, за да поведат с 10-9 на полувремето над Бенгалс в Super Bowl Wild Card Weekend.

Разчитайки на физическа форма от двете страни на топката, гостуващите Рейвънс си пробиха път обратно в мача, след като доминираха през първите 15 минути. Балтимор отговори на улавянето на Ja’Mar Chase от 7 ярда за тъчдаун в началото на втората четвърт с драйв от 17 игри, който завърши с J.K. Уловът на Dobbins от 2 ярда за тъчдаун беше ограничен. Добинс и съотборникът му Гюс Едуардс комбинираха 61 ярда при 14 изпълнения през първото полувреме.

Ударната защита на Балтимор обърна топката, когато първокурсникът Кайл Хамилтън опипа Хейдън Хърст. Голът от полето на Джъстин Тъкър постави избора точно преди полувремето. След като изоставаше със 107-25 през първата четвърт, Балтимор изпревари Синсинати със 112-20 през втората четвърт.

След като се бореше в началото, защитата на Балтимор в крайна сметка оказа натиск върху Бъроу, губейки друг офанзивен лайнер, когато Джона Уилямс напусна играта през втората четвърт. Бъроу имаше три сака, докато направи 14-от-19 за 122 ярда през първото полувреме.

Кой отбор ще победи в неделя вечер? Вижте нашия блог на живо по-долу за старта по-долу.

READ  Европейският съюз заяви, че няма да приеме едностранни търговски мерки, след като Полша, Унгария и Украйна наложиха забрана за внос на зърно и храни.