Сакраменто Кингс победиха Голдън Стейт Уориърс във втори мач от плейофите

Сакраменто Кингс са на върха, след като победиха Голдън Стейт Уориърс в понеделник вечерта, едва втората победа над отбора в цялата им история на плейофите. Beam спечели със 114-106. Двамата трябва да се сблъскат отново на 20 април в Chase Center. Тази последна победа идва само дни след като Сакраменто Кингс не само стигнаха до плейофите за първи път от 16 сезона, но и изтриха годините на разочарование, след като победиха Голдън Стейт Уориърс в първия им плейофен мач в събота. Де’Арън Фокс поведе с гордост Кингс, отбелязвайки 38 точки, за да направи втория най-добър дебют в плейофите в историята на НБА и да изведе Кингс до победа със 126-123. Как ще преминат следващите няколко мача срещу защитаващия шампион? Де’Арън Фокс вкара 24 точки и изведе Сакраменто Кингс, новак в плейофите, до втора победа. Кралете завършиха мача силно, след като Дреймънд Грийн от Голдън Стейт беше изгонен за грубо нарушение и станаха първият отбор в ерата на Стивън Къри, който поведе с 2-0 в серията над Уориърс. Грийн вкара през четвъртата четвърт, за да нажежи играта. Томандас беше изгонен за грубо нарушение на гърдите на Сабонис при 7:03 минути игра. По време на ревюто феновете в Сакраменто скандираха нецензурни думи към Грийн, който стоеше на стола си, махаше с ръце, държеше ръце до ушите си и призоваваше за бурни аплодисменти. Уориърс се пребориха, за да изравнят мача, преди Кингс да направят серия 17-8. Тройката на Фокс направи 107. При -101 с 2:17 за игра, Кралете контролираха оттам. Davion Mitchell направи 112-103 с 1:18 преди края. Сабонис добави 24 точки за Сакраменто, а Малик Монк имаше 18. Къри поведе Уориърс с 28 точки, но направи само 3 от 13 от игра. Ограничение на точките, докато Голдън Стейт се бореше в нападение. Уориърс направиха 22 топки. Небрежен старт Първата четвърт започна вяло, като всеки отбор допусна по девет връщания. 18-те комбинирани оборота през първото тримесечие бяха най-много във всяка игра за шест сезона и най-много в игра на плейоф поне от сезон 2001-02. Кралете пропуснаха първите си 11 тройки, преди Фокс да закъснее с една. Първо. TIP-INSWarriors: Андрю Уигинс се завръща в титулярния състав за своя втори бек, след отсъствие от повече от два месеца, за да се справи с неразкрит семеен въпрос. Уигинс отбеляза 22 точки. … Голдън Стейт направи пет фаула през първите 1:42 на третата четвърт. Кингс: 41-те точки на Сакраменто през втората четвърт отбелязаха осмия път, в който отбор отбеляза най-малко 40 точки в една четвърт от плейофен мач срещу Голдън Стейт. Мандатът на Стив Кер. UP NEXTGame 3 е четвъртък вечер в Сан Франциско. Асошиейтед прес допринесе за това докладване.

READ  Служители на Дейвънпорт казват, че 5 души са в неизвестност при срутването на сградата, а 2 може все още да са в жилищната сграда

Сакраменто Кингс са на върха, след като победиха Голдън Стейт Уориърс в понеделник вечерта, едва втората победа над отбора в цялата им история на плейофите.

Beam спечели със 114-106. Двамата трябва да се сблъскат отново на 20 април в Chase Center.

Тази последна победа идва само дни след като Сакраменто Кингс не само стигнаха до плейофите за първи път от 16 сезона, но и изтриха годините на разочарование, след като победиха Голдън Стейт Уориърс в първия им плейофен мач в събота. Де’Арън Фокс поведе с гордост Кингс, отбелязвайки 38 точки, за да направи втория най-добър дебют в плейофите в историята на НБА и да изведе Кингс до победа със 126-123.

Втора поредна победа за неопитните в плейофите Кингс е обнадеждаващ знак за това как ще се развият следващите няколко мача срещу защитаващите шампионите.

Де’Аарън Фокс вкара 24 точки и вкара тройка, за да поведе Сакраменто Кингс, които са в плейофите, до втора поредна победа. Кралете завършиха силно мача, след като Дреймънд Грийн от Голдън Стейт беше изгонен за грубо нарушение и стана първият отбор в ерата на Стивън Къри, който поведе с 2-0 в серията над Уориърс.

Играта се нажежи, когато Грийн удари Домантас Сабонис в гърдите при 7:03 до края на четвъртата четвърт, което доведе до изхвърляне за груб фал.

По време на прегледа феновете в Сакраменто освиркваха Грийн, който размаха ръце, затисна ухото си и стоеше на стола си, аплодирайки шумно.

Уориърс отвърнаха на удара, за да изравнят мача, преди Кингс да направят серия 17-8, и за да продължи с това, аплодисментите на разпокъсана публика се размахаха.

READ  Втори сигнализатор на IRS пита за сондата на Хънтър Байдън в House Oversite

Тройката на Фокс направи резултата 107-101 при 2:17 преди края и Кралете контролираха оттук нататък. Davion Mitchell последва с още 3, за да направи 112-103 с 1:18 преди края.

Сабонис добави 24 точки за Сакраменто, а Малик Монк вкара 18.

Къри поведе Уориърс с 28 точки, но направи само 3 от 13 от диапазон от 3 точки, докато Голдън Стейт се бореше в нападение. Уориърс направиха 22 топки.

Небрежен старт

Отборите започнаха вяло, като всеки отбор направи по девет обърквания през първата четвърт. 18-те комбинирани оборота през първото тримесечие бяха най-много във всяка игра за шест сезона и най-много в игра на плейоф поне от сезон 2001-02.

Кралете пропуснаха първите си 11 тройки, преди Фокс да пропусне една в края на първата.

Съвети

Уориърс: Андрю Уигинс се завръща в титулярния състав за втория си бек, след като отсъства повече от два месеца, за да се справи с неразрешен семеен въпрос. Уигинс отбеляза 22 точки. … Голдън Стейт направи пет фаула през първите 1:42 на третата четвърт.

Кингс: 41 точки на Сакраменто през втората четвърт отбелязаха осмия път, в който отбор вкарва поне 40 в една четвърт от плейофен мач срещу Голдън Стейт в мандата на треньора Стив Кер.